czwartek, 6 sierpnia 2015

tales with the sun in the lead role


{kombinezon - Reserved; buty - Stradivarius}

Wystarczy spojrzenie, by wywołać nieśmiały, a jakże szczery uśmiech. Najpiękniejsze historie rozgrywające się pośród krajobrazu upstrzonego blokami i pokryte spalinami samochodów to nie scenariusz na niecodzienną komedię, a otaczająca nas rzeczywistość. Siła, jaką niesie za sobą obecność. I wcale nie mam tu na myśli nic skomplikowanego. Każde zdanie jest proste, jeśli spojrzymy z właściwej perspektywy.Wszystkie bajki zawierają w sobie odrobinę prawdy. Na samo wspomnienie Kopciuszka, Śnieżki czy księżniczki śpiącej na ziarnku grochu słyszę kojący głos mamy i pięknie ubrane w słowa opowieści. Ciężka droga ku życiu długo i szczęśliwie to nie taki znowu wymysł autora. Wszystko jest dla ludzi, podobno. Trzeba umieć naprawdę wysoko skakać, by przeskoczyć kłody na ścieżce. Czasem nawet zbytnie kombinowanie nie daje oczekiwanych efektów. Ale zawsze można wzbić się wysoko ponad wszystkie przeszkody na ramionach przyjaciół. 
Wyjątkowość kryje się w najbardziej niepozornych szczegółach. Jak zawsze proste połączenie, efekty oceńcie sami.2 komentarze:

  1. Fajne zdjęcia :) Świetny kombinezon, wyglądasz w nim prześlicznie :)

    Zapraszam do mnie: http://monyikafashion.blogspot.com >klik<

    OdpowiedzUsuń
  2. tak, to prawda, że te najpiękniejsze momenty przychodzą zupełnie nieoczekiwanie, w zwykłych , codziennych sytuacjach. :) a co do stylizacji, moim zdaniem jest świetna, zwłaszcza kombinezon.
    http://alenaorminska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń